Veterinární lékař / lékařka

Chcete dělat veterinu jinak?

Absolvoval(a) jste svůj první pohovor ve veterinární klinice, kde jste se dozvěděl(a), že Vás jako veterinárního lékaře zaměstnají pouze jako OSVČ nebo na Dohodu o provedení práce? Případně už máte pracovní zkušenost ve veterinární ordinaci, kde jste od prvního dne musel(a) pracovat úplně samostatně systémem pokus a omyl bez jakéhokoliv vedení nebo konzultace se zkušenějším lékařem? Ve Vethope děláme veterinu jinak.

Uchazečům o práci nabízíme zaměstnanecký poměr s dobrým platovým ohodnocením. Od začátku vedeme nové zaměstnance k používání nejmodernějších diagnostických a léčebných protokolů, motivujeme a podporujeme jejich vzdělávání a profesní růst a umožňujeme jim používat nejnovější technologie a pomůcky.

To vše s cílem vytvářet motivující, na úspěch zaměřené prostředí, ve kterém máte možnost jako veterinární lékař(ka) poskytovat nejefektivnější léčbu, a tak dávat majitelům naději na zlepšení a prodloužení životů jejich malých zvířecích kamarádů.

Máte ambici pochopit příčiny a souvislosti choroby? Přijít nemoci tzv. na kloub? Ne jen naslepo podávat léky? Pak nám zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail prace@vethope.cz nebo poštou na adresu: Vethope s.r.o., Rozvodova 350/16, Praha 4.

 

Vethope – Tady Vás omezuje jen vlastní profesní zájem.