Vethope nadále v provozu s několika preventivními opatřeními

Provoz veterinární kliniky Vethope během celorepublikové karantény.

Vážení klienti,

dle usnesení vlády ČR ze dne 15. 3. 2020 není cesta k veterináři zakázána, a tak veterinární klinika Vethope je nadále otevřená v běžném provozu. Abychom však zabránili možnému šíření koronaviru, přijali jsme několik preventivních opatření:

1)      Ve vnitřních prostorách kliniky může být pouze jeden klient se svým zvířetem (zvířaty). Doporučujeme proto našim klientům, aby svou návštěvu si dopředu rezervovali telefonicky na 212 246 809, e-mailem na info@vethope.cz nebo prostřednictvím naší mobilní aplikace Vethope.

2)      Objednané návštěvy budeme plánovat tak, abychom maximálně omezili potkávání se klientů v naší klinice.

3)      Po příjezdu na kliniku a registraci Vaší návštěvy Vás požádáme, abyste počkali ve svém autě nebo venku před klinikou. Sestra Vás následně vyzve ke vstupu do kliniky.

4)      Vezměte prosím na vědomí, že personál naší kliniky je z preventivních důvodů vybaven ochrannou ústenkou (rouškou) a rukavicemi.

5)      V současné době upřednostňujeme platby platební kartou.

6)      Pokud jste v karanténě, nebo máte zvýšenou teplotu a/nebo příznaky onemocnění dýchacích cest, prosíme, zajistěte si jiný doprovod svého zvířete na naši kliniku. Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti, snažíme se dělat maximum, abychom všemi možnými prostředky pomohli k zabránění šíření koronaviru a v maximální míře chránili zdraví Vás a personálu kliniky. Zároveň chceme i v tomto náročném období nadále pomáhat při léčbě Vašich zvířecích mazlíčků. 

Děkujeme za pochopení výše uvedených preventivních opatření.

Tým veterinární kliniky Vethope

 

Související téma:  

Zde Vám přinášíme informační dokument Vědeckého výboru pro zdraví WSAVA (World Small Animal Veterinary Association - Světová veterinární asociace malých zvířat) určený veterinárním lékařům a majitelům domácích zvířat, aktualizovaný k 20. 3. 2020.

Objednávkový formulář

Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu a za účelem blíže vymezeným v souhlasu.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu trvání stejného předmětu podnikání správce.
Udělený souhlas mohu kdykoliv vzít zpět.
Osobní údaje mohou být předány vybraným třetím osobám uvedeným v souhlasu.
Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů