17 hodin odborného vzdělávání pro vaše zvířecí mazlíčky

V letošním roce jsme se již tradičně aktivně účastnili London Vet Show - největšího odborného setkání více než 5600 veterinárních lékařů z celého světa.

London Vet Show je přední evropská dvoudenní konference veterinárních profesionálů pořádaná ve spolupráci s celosvětově uznávanou Královskou veterinární akademií a Britskou veterinární asociací.

London Vet Show přináší 150 hodin paralelních odborných přednášek a workshopů největších světových kapacit ve veterinární medicíně a bezkonkurenční příležitost k získávání poznatků o nejmodernějších trendech veterinární medicíny.

Během dvou dnů konference, 15. a 16. listopadu 2018, stihl pan doktor Galbinec celkem 17 hodin přednášek a workshopů na téma interní medicína psů a koček, medicína drobných savců, stomatologie, zobrazovací techniky a další. 

To vše proto, abychom vašim zvířecím mazlíčkům mohli ve Vethope poskytovat ještě lepší péči založenou na současných poznatcích světové veterinární medicíny. 

"Pro mne osobně je celoživotní odborné vzdělávání naprosto nezbytné. London Vet Show je jedinečnou příležitostí se aktivně účastnit přednášek, workshopů a diskuze s těmi nejlepšími veterinárními profesionály na světě. Získávám tak důležité informace a praktické zkušenosti, které mohu uplatnit ve své každodenní veterinární praxi pro další zvyšování kvality poskytovaných služeb domácím mazlíčům našich klientů ve Vethope", říká MVDr. Marek Galbinec, MRCVS, hlavní veterinární lékař Vethope.   

Více o London Vet Show se dozvíte ve videu níže. 

21.11.2018

Zpět na přehled novinek

Objednávkový formulář

Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů

Líbí se Vám tento článek?

(1 ‐ nejsem spokojen, 5 ‐ jsem spokojen)

Elektronický magazín

Přihlaste se k odběru elektronického magazínu PAC-A-PUSU a získávejte praktické informace a zajímavosti ze světa zvířecích mazlíčků.

Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů