Náš tým

Staráme se o Vaše zvířecí mazlíčky tak, jako by byli naši vlastní.

Veterinární lékaři kliniky Vethope

MVDr. Marek Galbinec, MRCVS

MVDr. Marek Galbinec v roce 2001 absolvoval Univerzitu veterinárního lékařství v Košicích, odbor Všeobecné veterinární lékařství. Studijní stáž pak absolvoval na Veterinární fakultě univerzity v Ghentu, Belgie. 

Od roku 2002 je členem Komory veterinárních lékařů ČR. V roce 2007 se stal členem i Royal College of Veterinary Surgeons (komora veterinárních lékařů ve Velké Británii - titul MRCVS) https://www.rcvs.org.uk/

Své pracovní zkušenosti získal na českých i britských veterinárních pracovištích. V roce 2007-2008 působil jako veterinární lékař ve veterinární klinice pro akutní medicínu VetsNow ve Velké Británii a do roku 2014 pak v největší síti veterinárních klinik Vets4Pets / CompanionCare také ve Velké Británii. 

MVDr. Galbinec se hlouběji věnuje interní medicíně malých zvířat, akutní medicíně, stomatologii, chirurgii měkkých tkání a anesteziologii. Hovoří česky, slovensky a anglicky.

Ve volném čase se věnuje cestování, cyklistice a turistice. 

Rozhovor s MVDr. Markem Galbincem o trendech v moderní veterinární medicíně si můžete přečíst zde.

 

MVDr. Markéta Špásová

V roce 2013 MVDr. Markéta Špásová absolvovala fakultu všeobecného veterinárního lékařství na na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. 

V letech 2013 až 2019 pracovala jako veterinární lékařka ve veterinární klinice TierärzteZentrum Ansbach v Německu. 

Hovoří česky, anglicky a německy. 

 

MVDr. Terézia Přikrylová

MVDr. Terézia Přikrylová vystudovala fakultu všeobecného veterinárního lékařství na Univerzitě veterinárního lékařství a farmacie v Košicích.

Zkušenosti v oblasti medicíny malých domácích zvířat získala na veterinárních klinikách v České republice a na Slovensku. Hovoří česky, slovensky a anglicky.

  

Veterinární sestry kliniky Vethope 

Karolína Malánová

Karolína Malánová absolvovala Střední zemědělskou školu v Poděbradech. 

Mezi její zájmy patří péče o domácí zvířata. Karolína chová psa a kočku. 

 

Kateřina Borovská 

Kateřina Borovská absolvovala Střední odbornou školu přírodovědnou a veterinární v Praze - obor veterinářství. 

Kateřina se ve volném čase věnuje domácím zvířatům a fotografování.  

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše