Kariéra ve Vethope

Chcete dělat veterinu jinak? Máte ambici pochopit příčiny a souvislosti choroby? Přijít nemoci tzv. na kloub? Pak jste tady správně.

Ve Vethope děláme veterinu jinak. Od začátku vedeme nové zaměstnance k používání nejmodernějších diagnostických a léčebných protokolů, motivujeme a podporujeme jejich vzdělávání a profesní růst a umožňujeme jim používat nejnovější technologie a pomůcky.

To vše s cílem vytvářet motivující, na úspěch zaměřené prostředí, ve kterém máte možnost poskytovat nejefektivnější léčbu, a tak dávat majitelům naději na zlepšení a prodloužení životů jejich malých zvířecích kamarádů.

Máte zájem dále rozvíjet své profesní znalosti a dovednosti? Pak nám zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail prace@vethope.cz nebo poštou na adresu: Vethope s.r.o., Rozvodova 350/16, Praha 4.

Vethope – Tady Vás omezuje jen vlastní profesní zájem.

 

Aktuální pracovní pozice:

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše