Hodnoty, které vyznáváme

Prevence - Inovativní řešení - Efektivita léčby - Dostupnost péče

Prevence

Věříme, že Vám záleží na zdraví Vašich domácích zvířecích mazlíčků. Nabízíme Vám proto celou řadu preventivních vyšetření zaměřených na dlouhodobé udržování a případné zvyšování kondice Vašeho psa, kočky nebo jiného malého zvířecího přítele. Jsme přesvědčeni, že díky preventivním programům Vethope můžeme společně s Vámi předcházet případným nemocem nebo je včas odhalit. Nejen že tím zvýšíme efektivitu léčby, ale díky pravidelným preventivním vyšetřením Vám můžeme ušetřit hodně času a prostředků, které byste na případnou léčbu Vašeho domácího mazlíčka museli věnovat.

Inovativní řešení

Náš tým ve Vethope nespí na vavřínech. Neustále se vzděláváme a hledáme inovativní řešení, abychom Vám přinesli tu nejlepší dostupnou péči pro Vaše domácí zvířecí mazlíčky. Spolupracujeme s veterinárními kolegy v České republice i v zahraničí, se kterými konzultujeme novinky v oblasti léčebných a preventivních postupů, ale sledujeme i technologické inovace s cílem co možná nejpřesněji určit diagnózu, a zajistit tak účinnou léčbu.

Efektivita léčby

Zdraví je pro nás ve veterinární klinice Vethope nejvyšší životní hodnotou. Díky našim zkušenostem Vám vždy nabízíme co možná nejefektivnější léčebné postupy, abychom Vašeho domácího zvířecího mazlíčka co nejrychleji tzv. vrátili do hry. Konzultujeme s Vámi více možných řešení, včetně jejich dopadů na pacienta.

Dostupnost péče

Na prvním místě je pro nás ve veterinární klinice Vethope dlouhodobý vztah s Vámi a Vaším domácím zvířecím mazlíčkem. Díky spolupráci s našimi obchodními partnery se Vám snažíme přinášet co nejlepší péči za dostupnou cenu. Zdraví není zadarmo, ale společně s Vámi můžeme díky našim preventivním a léčebným programům udržet výdaje na veterinární péči na uzdě. 

 

Vethope - Tady jsou zvířata jako doma.