Modrý puntík 2018

Modrý puntík je název projektu dobročinné sbírky krmiva pro psy a kočky v útulcích, kterou každoročně pořádá veterinární klinika Vethope.

 

Přes 8 000 psů a koček žije v útulcích pro opuštěná zvířata. Jednou z jejich největších výdajových položek je krmivo.

Ve spolupráci s klienty veterinární kliniky Vethope, podporovateli a partnery sbírky Modrý puntík každoročně shromažďuje více než 1,5 tuny granulí a konzerv, které následně rozděluje do útulků pro opuštěné psy a kočky po celé ČR.

V září 2018 pokračujeme! Proto pravidelně sledujte naše webové stránky www.vethope.cz a Facebook @vethopeklinika.  

 

Minulé ročníky dobročinné sbírky Modrý puntík
2017
2016
2015

 

Jak mohu přispět? 
  • Zájemci mohou přinést balení granulí nebo konzerv přímo do veterinární kliniky Vethope, Rozvodova ul. 350/16, Praha 4. 
  • Další možností je objednat krmivo ve vašem oblíbeném internetovém obchodu a po zaplacení uvést jako doručovací adresu veterinární kliniku Vethope.   
  • Zaměstnanci některých firem a dalších organizací pravidelně pořádají sbírku pro Modrý puntík přímo na svém pracovišti – např. pracovníci Hill's Pet Nutrition s.r.o. v roce 2017 shromáždili mezi sebou více než 150 kg krmiva. Svou vlastní sbírku pro Modrý puntík uspořádali i zaměstnanci prodejny Polo Ralph Lauren v pražské Fashion Areně.
  • Do sbírky přijmáme pouze neotevřená balení granulí nebo konzerv s dostatečně dlouhou dobou spotřeby. 

Tým zaměstnanců Hill's Pet Nutrition s.r.o. 

 

Zaměstnanci prodejny Polo Ralph Lauren přinesli svůj příspěvek do veterinární kliniky Vethope

 
Partneři sbírky

Hlavním partnerem sbírky je společnost Hill's Pet Nutrition s.r.o., která poskytuje veterinárním lékařům a chovatelům široký výběr krmiv pro zdravá, riziková i nemocná zvířata. Odborným garantem sbírky Modrý puntík byla Nadace na ochranu zvířat, která pomohla vybrat zvířecí útulky splňující požadavky na kvalitní péči a pohodu zvířat v těchto zařízeních. 

 

 

11.04.2018

Zpět na přehled novinek

Líbí se Vám tento článek?

(1 ‐ nejsem spokojen, 5 ‐ jsem spokojen)

Elektronický magazín

Přihlaste se k odběru elektronického magazínu PAC-A-PUSU a získávejte praktické informace a zajímavosti ze světa zvířecích mazlíčků.

Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů