Otevírací doba o víkendech

Veterinární klinika Vethope je otevřena pro klienty a jejich zvířecí mazlíčky šest dní v týdnu.

Vethope je veterinární klinika v Praze 4, která se zaměřuje na prevenci a léčbu malých domácích zvířat, především psů, koček a dalších drobných savců. 

Otevřeno šest dní v týdnu

Ve veterinární klinice Vethope máme otevřeno šest dní v týdnu, pondělí až pátek od 08:00 do 19.00 hodin a v sobotu od 9.00 do 14.00. Veterinární klinika se nachází na dobře dostupném místě v Praze 4 s dostatkem parkovacích míst. Navíc jsme plně bezbariérová klinika. Prohlédněte si naší kliniku

 
Bez příplatku

V sobotu Vám neúčtujeme žádné pohotovostní příplatky, a tak platíte pouze za odborné výkony veterinárních lékařů, léky pro své čtyřnohé mazlíčky a zdravotnický materiál spotřebovaný při léčbě. Platby akceptujeme v hotovosti nebo platební kartou.  

 
Specializace

Od samého začátku budujeme naši veterinární kliniku jako specializované pracoviště s profesionálním přístupem k chovatelům a jejich zvířecím mazlíčkům. Naším hlavním zaměřením je:

  • Medicína psů a koček
  • Medicína malých savců (morčata, králíci, potkani apod).
  • Chirurgie
  • Interní medicína
  • Stomatologie
  • Endokrinologie
  • Akutní a intenzivní péče o hospitalizovaná zvířata
  • Biochemická a hematologická vyšetření ve vlastní laboratoři
  • Zobrazovací technologie (RTG, intraorální RTG, USG)
Moderní vybavení

Každý den se snažíme posouvat standard veterinární péče o kousek výš. Vethope má proto nejmodernější lékařské, chirurgické, diagnostické a laboratorní vybavení. Klinika je autorizována vydávat pet pasy a provádět čipování zvířat.

 
Tým profesionálů

My, veterináři ve Vethope, chováme domácí zvířecí mazlíčky. Z osobní zkušenosti proto dobře rozumíme vztahům mezi nimi a jejich majiteli. Seznamte se s naším týmem.

Poradna

Veterinární poradna na našich webových stránkách www.vethope.cz nabízí spoustu užitečných rad pro Vaše zvířecí mazlíčky.

 
Veterinář v mobilu

Pro konzultaci urgentnosti zdravotního stavu Vašeho zvířecího mazlíčka si můžete prostřednictvím QR kódu stáhnout naši mobilní aplikaci Vethope pro chytré telefony:

Vlastní Youtube informační kanál

Přinášíme vám nejnovější videa z naší veterinární kliniky a příběhy konkrétních chovatelů a jejich zvířecích mazlíčků. To vše na vlastním videokanálu

 

Tady jsou zvířata jako doma

Každý den aplikujeme inovativní, efektivní, dostupné a zároveň co nejšetrnější preventivní a léčebné veterinární postupy, abychom domácím zvířecím mazlíčkům zajistili dobrou kondici, ulevili od bolesti nebo třeba jen zlepšili náladu. To vše s cílem dát majitelům naději na zlepšení a prodloužení životů jejich malých zvířecích kamarádů.

"Vždy jsem chtěl být veterinářem. Zvířata a příroda obecně mě odjakživa fascinovaly. Není překvapením, že veterinární medicína se stala mým posláním, když jsem neustále sledoval přírodovědné pořady v televizi a četl knihy Jamese Herriotta, říká MVDr. Marek Galbinec, MRCVS - zakladatel veterinární kliniky Vethope. Rozhovor s ním si můžete přečíst zde

 

 

Objednávkový formulář

Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu a za účelem blíže vymezeným v souhlasu.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu trvání stejného předmětu podnikání správce.
Udělený souhlas mohu kdykoliv vzít zpět.
Osobní údaje mohou být předány vybraným třetím osobám uvedeným v souhlasu.
Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše